BMW 320d Araç İncelemesi

By | 19 Temmuz 2020

Araç severlerin ve otomobil tutkunlarının konfor ve kalite anlayışını BMW markası üretime başladığı günden bu yana karşılamaktadır. Geçmişten günümüze kaliteli ve üst sekmen araçlar üreten BMW araç kullanıcılarının ilgisini çekmeye devam etmektedir. Bir ihtiyaç haline gelen otomobillerde, sürücüler zaman geçtikçe konfor ve kalite aramaktadır. Motor gücü, sürüş rahatlığı ve kaliteli serileriyle BMW markası müşterilerinin konfor ve kalite arayışının bulunduğu otomobiller üretmektedir. BMW 3 serisi konfor ve kalitenin bir araya getirildiği araçların üretildiği bir seri olmakla birlikte üretime başladığı tarihten itibaren müşteriler tarafından tercih edilmektedir. Kalitesiyle araç severlerin hayallerini süsleyen BMW 320d BMW 3 serisinin en tercih edilen aracı olmaktadır.

BMW 320d Serisi

BMW üst sekmen markalar arasındadır. BMW 3 serisi de en çok tercih edilen otomobiller serisi olarak günümüzde çoğu kişiler tarafından kullanılmaktadır. Öyle ki BMW 3 serisi bir ara çok satılmış diğer markalarla rekabette piyasayı ve kaliteyi belirleyen araç olmuştur. Sürüş keyfi, denge ve rafinelik açısından otomobil kullanıcıları tarafından çok tercih edilen bir araba olmaktadır. Otomobil tutkunlarının hayallerini süsleyen 320d sedan kasa tipi olarak eski bir üretim olsa da günümüzde hala kullanılmaktadır. Kullanılmakla birlikte en kaliteli araçlardan biri olduğu otomobil kullanıcıları tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Yeni modellerinde sesli asistan ve kolay ulaşılabilir özellik ayarlama yöntemleri ile müşterilerinin beklentilerini rahat bir şekilde karşılamaktadır.

BMW 320d İncelemesi

Öncelikle dış tasarımının şıklığı BMW kullanıcılarının gözünü kamaştırmaktadır. Dış tasarımının şık olmasının yanında iç tasarımı da bir o kadar araç sürücüleri tarafından beğenilen bir tasarıma sahip olmaktadır. Yüksek fiyatları ile sahip olunabilecek BMW 320d fiyat performans karşılığını tam anlamıyla vermektedir. Dizel model olan 320d 2 litrelik bir silindir hacmini müşterilerine sunmaktadır. Bu model 184 beygirlik bir motora sahiptir. 320d aracının otomatik vites ürünleri hızlı vites değişimleri ile müşterilerinin ilgisini çekmektedir. Sürüş rahatlığı, kullanım konforu ve yeterli donanımları ile BMW 320d piyasaya çıktığı tarihten itibaren çok sayıda alıcıya ulaşmaktadır. Çok kişide görebileceğiniz bu aracın parçalarında bir arıza yaşamanız durumunda kolayca yedek parça temin edilebilmektedir. Temin edilebilen yedek parçalar da aracın fiyatı gibi yüksek fiyatlara satılmaktadır.

BMW 320d Paket Seçenekleri

BMW 3 serisinin en hızı araçlarından biri olan 320d, 100 km hıza çok kısa sürede çıkabilmektedir. M paket modeli ile spor araç tutkunlarının isteklerini karşılamaktadır. Şanzuman konusunda sınıfında lider olan BMW M paketi diğer paketler gibi dört teker çekiş yapabilmektedir. Sport line, luxury line ve modern line paketleri de BMW 3 serisinde seçebileceğiniz diğer paketlerdendir. M paket agresif ve spor araç kullanıcıları tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Diğer paketlere göre pek çok üstünlüğü olan bu paketin fiyatları da diğer paketlere göre daha yüksek olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir