AUDİ A6 Otomobil İncelemesi

By | 15 Temmuz 2020

Alman mekanik teknolojisinin en gözde araç modellerinden birisi olan AUDİ A6 isminde çıkardığı model ile meraklılarına yeni bir ayrıcalık sunmuştur. 1994 yılından bu yana piyasada olan bu arabanın güncellenmiş hali olan yeni kasası baya dikkat çekmiştir. AUDİ A6 Otomobil incelemesi yaparken karşımıza çıkan en belirgin sonuç bu arabanın makam otomobili olarak tercih edilmesidir.

AUDİ A6 Özellikleri

Dış tasarımı ile beğeni toplayan bu araç ızgaralı yapısı ile tüketicilerin dikkatini çekmeye devam etmektedir. Otomobilin iç ve dış tasarımı sportif bir ciddiyetle şekillendirilmiştir. Matrix LED farlar sayesinde geceyi gündüz gibi gösterme özelliğine sahiptir. Bu yeni üretim sayesinde sürüş güvenliği en üst düzeye çıkartılmıştır. Konforlu bir yolculuk yapabilmek için gereken tüm hassas detaylar düşünülmüş ve uygulamaya konulmuştur. AUDİ A6 otomobil incelemesinde paket seçenekleri bölümün de S-Line paketi fırtınası esmektedir. Bu paket müşteriler tarafından en fazla tercih edilen pakettir. Full Paket denilen özelliği taşımaktadır. Sportif görünümü ciddiyet ile birleşen bu müthiş Alman harikası sportif ciddiyet tutkunlarının hizmetine sunulmuştur. AUDİ A6 arabasının motor olarak çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Alıcının zevkine göre benzinli veya dizelli motor seçenekleri vardır. Motor seçeneklerinde quattro veya önden çekişli seçenekleri bulunmaktadır. Motor kombinasyon seçenekleri S-tronic veya Triptonik olarak iki çeşittir.

AUDİ A6 Mutlaka Alınır Mı?

AUDİ A6 marka araçlar hiçbir zaman alternatif olamaz. Bu araçların kendine özgü alıcı kitlesi bulunmaktadır. Bu kişiler AUDİ müşterisidir. AUDİ yeni çıkan araçlarını en erken bir şekilde Türkiye’ye ulaştırmaktadır. Bir çok kişi bu arabanın konforuna alıştıktan sonra başka bir aracı kullanmak istememektedir. Yüksek motor gücü dayanıklı parçaları sayesinde tercih edilebilirliği artarak devam etmektedir. Düzenli bakımları yapıldıktan sonra kullanıcısına hiçbir sıkıntı yaşatmayan bu araba bazı firmalarda yer alan kronik arıza durumlarından beridir. Bu kadar pozitif artısına bakıldığında Türk insanları ve dünya insanlığı tarafından defalarca yılın arabası seçilmesi boşa değildir. Eğer aynı koşullarda alınacak başka bir araçla kıyas yapılırsa fiyat farkı gözetilmeyecekse AUDİ A6 tercih edilmelidir.

AUDİ A6 Fiyatı

AUDİ A6 otomobil incelemesine devam ederken karşımıza çıkan fiyat durumu dikkat çekmektedir. AUDİ araçlarının fiyatları çok fazla ekonomik sayılacak düzeyde değildir. Paket fiyatları arasında çok büyük fiyat uçurumları olmamasına rağmen kendi segmentinde rakip olan firmalara nazaran daha pahalıdır. AUDİ araçlarında ikinci el opsiyonu çok önemlidir. Bu araçların ikinci el piyasası da çok hızlıdır. İkinci el AUDİ araçlarda fiyatlar aşırı bir azalma göstermemektedir. AUDİ araçlar alıcısına sıfır ve ikinci el arasında pek fazla bir fark bulunmamaktadır. AUDİ arabalar kalite arayan kişiler için fiyat gözetilmeyen bir markadır. Kalite, sağlamlık ve araçtan alınan maksimum verime bakılırsa bu markanın fiyatları diğer markalara göre daha uygun sayılabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir