40 Bin TL ile 50 Bin TL Arasındaki Arabalar

By | 12 Temmuz 2020

Korona salgının yaşandığı bugünlerde hem kendinizi hem de sevdiklerinizi sağlığını ve konforunu korumanın yollarından birisi de özel araçlardan geçer. Bütçeniz çok olmasa da her bütçeye uygun olacak şekilde ikinci el araca sahip olurken, ailenizle de keyifli zaman geçirmenin yollarını bulabilirsiniz. Hafta sonları başta olmak üzere ailenizle birlikte yakınlardaki tenha yerlere gidebileceğiniz gibi işe de hem konforlu hem de güvenilir şekilde gidebilirsiniz. Her bütçeye uygun olabilecek araba modellerini sizler için inceledik.

Renault Laguna modeli hem sizin hem de ailenin üyeleri için geniş olduğu kadar güvenlikli yapısıyla geniş ailelerin tercihi olmayı başarıyor. Araba fiyatları, özellikle zor zamanlarda bireylerin gözünü korkutsa da dikkatli bir araştırma sonrasında hem uygun fiyata hem de Renault Laguna gibi herkese hitap edecek bir araca sahip olabilirsiniz.

İkinci el araba satışlarında araç almak isteyenlerin en çok almayı tercih ettikleri araba markaları arasında Nissan ve Peugeot yer almaktadır. Her iki aracında tercih edilme nedenleri arasında fiyat performans karşılaştırması yapıldığında artı değer katması vardır.

Uygun Bütçeyle Zorlanmadan Satın Alınabilecek Araçlar

Hayatımızda en çok değer verdiğimiz kişiler ailemizdir. Bu sebeple de aileyle geçirilecek her vaktin değerli olması, istenilen her şeyin araç engeline takılamadan yağılabilmesi için en azından aileden birinin araç sahibi olması önemlidir. Araç fiyatları oldukça yüksek olsa da ufak bir araştırmayla ikinci el sıfır görünümlü araçlara sahip olmak mümkündür.

Rahat bir şekilde işinize ya da kimsenin olmadığı yerlerde kısa tatiller yapacağınız araç arayanlar için en doğru tercihlerden birisi de Chevrolet Evanda serisidir.  Aracın içerisinin hem geniş hem de rahat olmasına ek olarak aracın ekonomik olması sınırlı bütçeyle hareket edenlerin seçimidir. Özellikle çocuklu aileler için en uygun otomobil modellerindendir.

Hem bütçeyi hem de konforu ön plan tutmak isteyenlerin bakması gereken araçlardan birisi de Peugeot 206 – 1.4 XR’dir. Kullanımı kolay olduğu kadar araç performansının da yüksek olduğu bir modeldir. Otomatik vites olması uzun yolda sürücü konforunu da arttırmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir