30 Bin TL ile 40 Bin TL Arasındaki Arabalar

By | 12 Temmuz 2020

İnsanoğlunun en büyük konfor alanlarından birisi de istediği zaman istediği yere herhangi bir toplu taşıma kullanmadan ya da yürümeden gidebilmesidir. Bunun sağlanabilmesi için de kişinin arabasının olması şarttır. Arabaları olanlar ellerindeki rahatlığın farkında olmasa da ilk aracı aldıkları zamanı düşündüklerinde ne demek istediğimizi kolayca anlayacaklardır. Günümüzde birçok şeyin fiyatı yüksek olsa da kısıtlı bütçesiyle araç sahibi olmak isteyenler için ikinci el birçok araba alternatifi bulunmaktadır.

Hem Bütçe Dostu Hem de Rahat

İnsanoğlu bir işe kısıtlı bir bütçeyle girdiğinde, korumacı yapısı arttığı için araba modelleri arasından seçim yapmakta da zorlanacaktır. Burada önemli olan detay, kişinin rahatlayarak istedikleri fiyat aralığında kendisi ve ailesi için en uygun arabayı bulacağıdır.

Eski günlere özlem duyan klasik araba tutkunları hem istedikleri araca hem de rahat edecekleri araca kolayca ulaşabilir. 30 Bin TL ile 40 Bin TL bandı arasında en çok tercih edilen araba markalarından birisi de Ford’ un Taunus modelidir. Çünkü sürücü hem istediği klasik modele sahip olurken hem de Ford kalitesiyle istediği yere rahatça gidebilecektir.

Klasik arabalar denildiğinde akla gelen modellerden birisi de Mercedes – Benz’ dir. Uygun fiyatlarla alacağınız Klasik arabanızı, kalan paranızla uygun fiyatlara modifiye ettirebileceğiniz gibi hemen kullanmaya da başlayabilirsiniz.

Ailesi ve kendisi için biraz daha modern bir araç isteyenlerin seçimi ise hem uygun fiyatlı hem de modern estetik görünümüyle Ford’ un Mondeo serisi olacaktır.

Ailesinin ihtiyaçlarını yerine getirirken kendi isteğini de göz ardı etmek istemeyenler de tercihini Opel’ in Omega serisinden kullanacaktır. Çünkü Opel – Omege serisi dış görünümüyle prestijin simgesi olurken, aracın içyapısının geniş olması hem sürücüyü hem de yolcuları rahat ettirecektir.

Tek başınıza ya da ailenizle birlikte bol bol seyahat etmeyi sevenlerdenseniz Volkswagen Passat serisi aradığınız araba olarak öne çıkacaktır. Motoru iyi olduğu kadar kullanımı da kolay olan araç sürücülerin yolculuk esnasında işini kolaylaştıracaktır.

Fiyatı uygun olsun, ayağımı yerden kessin diyenlerin seçimi ise Tofaş’ ın Şahin modeli olmalıdır. Fiyat ve performans kriterlerine bakarak değerlendirildiğinde en uygun araçtır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir