20 Bin TL ile 30 Bin TL Arasında Hangi Arabalar Alınır?

By | 2 Temmuz 2020

Yaşam alışkanlıklarının değişmesiyle birlikte insanoğlu da elinden geldiği ölçü de hem kendisinin hem de sevdiklerinin daha rahat bir hayat sürmesi için durmadan çalışıyor. Günümüzdeki rahatlıkların başında ise herhangi bir saate ya da zamana uymadan istediğin yere, istediğin eşyalarla gidebilmek geliyor. Bireyin boş zamanlarında ya da bir yerden bir yere giderken rahat olabilmesi de kendisine ait bir arabanın olup olmasıyla doğrudan orantılıdır. Kendisine ait arabası olan kişi işine giderken de markete giderken de hatta yolculuk yaparken de isteğine göre hareket edebilme özgürlüğüne sahiptir. Bütçeniz az olsa da istediğiniz özgürlüğe ve araç konforuna sahip olmanızın yol ikinci el arabalardan geçmektedir.

Sizin için En Uygun Araba Bütçenize ve İsteklerinize Uygun Olandır

İnsanoğlu hayatta birçok şey istese de özellikle maddi konularda durumunun kısıtlı olduğu zamanlarda isteklerinden vazgeçme eğilimindedir. Araba satın almak isteyen kişi elbette ki bütçesinin dışında olan arabalara sahip olamayacak olsa da kendisi belirlediği belli başlı kriterlere göre bütçesine uygun olan arabaya ufak bir araştırma sonrasında sahip olabilir.

Ford markasının Escort serisi 1.8 CLX modeli özellikle de kısa mesafe için araç almak isteyenlerin aradığı araç olarak öne çıkıyor. Aracınız sayesinde işinize de, çocuğunuzu okula bırakmaya rahatça gidebileceğiniz gibi konforunuzdan da ödün vermeyeceksiniz.

Araba kullanmayı oldukça seven tercihini de manuelden yana kullananların tercihi Opel Corsa Serisi 1.4 Swing modelidir. Araba rahat olduğu kadar dış yapısının küçük olması özellikle otopark sıkıntısının çekildiği şehirler için oldukça avantajlıdır.

Klasik araba markaları ya da modelleri denildiğinde akla gelen ilk beş arabadan birisi de Kaplumbağa da denilen Vosvos’ lardır. Eskiye olan özleminin özgür ruhuyla birleştirmek isteyenlerin seçimi ise görüntüsüyle herkesi kendisine hayran bıraktıran Vosvos olacaktır. Vosvosla istediğiniz yere hızlıca giderken, park problemi yaşamayacağınız gibi hayallerinizin aracına da kavuşmuş olacaksınız.

Küçük şehirlerde yaşayanların en çok tercih ettiği araba modellerinden birisi de Tofaş markasının Doğan serisidir. Arabanın tercih edilme sebebi ise aracın performansının fiyatına göre çok iyi olmasıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir